Dymki i ikony

Wczoraj wieczorem ukazała się kolejna wersja Tokondy. Tym razem skupiliśmy się głównie na zgłaszanych przez Was sugestiach. Największą zauważalną dla Was zmianą będą zapewne ikonki dostępności kontaktów. Obecnie każdy z kontaktów na liście będzie miał obok wyświetloną ikonkę statusu zgodną z komunikatorem z jakiego korzysta. Wygląda to mniej więcej w taki sposób:

dymki_i_ikony

Na powyższym obrazku pokazane są także dymki. Górny dymek z avatarem i opisem konta jest wyświetlany po kliknięciu na symbol wizytówki znajdujący się z prawej strony kontaktu. Dolny dymek, jest to podgląd avatara kontaktu i uaktywnia się po najechaniu na ikonę statusu przy kontakcie.

Również na powyższym ekranie możecie zobaczyć pewną subtelną zmianę, o którą postulowaliście, czyli  linki w opisach. Do tej pory jeśli ktoś z naszych znajomych miał opis z adresem strony, aby móc w niego kliknąć musieliśmy otworzyć wizytówkę kontaktu (górny dymek na powyższym rysunku), w tej chwili jeśli kontakt ma opis zawierający link to jest on klikalny od razu z poziomu listy.

Ponadto usprawniliśmy konfigurator i okno zmiany hasła, a dla użytkowników logujących się w trybie demo dodaliśmy ikonę rejestracji na pulpicie.

Z nowej wersji powinni się ucieszyć także użytkownicy  Safari, gdyż usunęliśmy problem związany z wyświetlaniem Tokondy pod najnowszą wersją tej przeglądarki.

Mamy nadzieję, iż z nowszą wersją Tokondy będzie Wam się pracowało jeszcze lepiej niż dotychczas :)

Oczywiście jak zawsze czekamy na Wasze uwagi i sugestie, które jak widać po tej wersji staramy się wdrażać na bieżąco.

Leave a Reply

Obraz CAPTCHY