Y jak Yeti czyli zmiany, których nie widać ;)

Trochę się ostatnio działo przy Tokondzie. Pewnie część z Was zauważyła, iż mieliśmy kilka godzin przerwy. Serwery co prawda działają bez przerwy przez ostatnie 493 dni, jednak czasami przychodzi taki moment, że trzeba dokonać troszkę większych zmian i wyłączyć na chwilę cały system. Tak było właśnie kilka dni temu. Poddajemy Tokondę ostatnio sporym modyfikacjom, co prawda nie widać ich gołym okiem jednak przygotowują one system pod niespodziankę, którą od pewnego czasu szykujemy :)

Oczywiście jak zawsze dodaliśmy także kilka zmian widocznych gołym okiem. W aktualnej wersji możecie korzystać z długo oczekiwanej przez Was wyszukiwarki kontaktów na liście. Funkcjonalność ta z pewnością ucieszy osoby posiadające bardzo długą listę kontaktów, na której znalezienie konkretnej osoby mogło zająć sporo czasu. W tej chwili wystarczy, iż na oknie komunikatora zaczniemy pisać pierwsze litery z nicka danej osoby(lub klikniemy w ikonę lupy), a system sam odfiltruje nam pasujące do wprowadzonego ciągu kontakty.

wyszukiwanie kontaktów

wyszukiwanie kontaktów

Jeśli uważnie przyjrzycie się załączonemu wyżej obrazkowi zobaczycie, iż przy każdej grupie pojawiły się dwie liczby. Pokazują one patrząc od lewej liczbę osób dostępnych oraz całkowitą ilość kontaktów w danej grupie.

Pojawiły się także 2 nowe emotikony, których odnalezienie nie powinno Wam sprawić problemu.

Leave a Reply

Obraz CAPTCHY