U jak ustaw opis na wszystkich kontach :)

Tak wiemy tym razem tytuł jest trochę naciągany,  ale sami musicie przyznać, że nic sensownego do “u” nie można wymyślić ;)   Faktem natomiast jest, że dodaliśmy funkcjonalność umożliwiającą ustawienie opisu na wszystkich kontach jednocześnie. Po ostatnim wydaniu była to funkcjonalność, o którą najczęściej prosiliście,  a w związku z tym, iż Tokonda chce być komunikatorem, który jest otwarty na użytkowników postanowiliśmy (przyśpieszając wydanie wersji) opublikować możliwość ustawienia statusu z jednego okienka na wszystkich komunikatorach.  W tej chwili, gdy zdecydujecie się na zmianę opisu ujrzycie okienko do wprowadzenia tekstu wzbogacone o checkboxa umożliwiającego masową zmianę opisów, będzie to wyglądało w taki sposób:

tokonda-massopis

Ponadto jeśli zapragniecie zmienić swoją “dostępność” na dowolnym koncie, ujrzycie adekwatny checkbox umożliwiający zmianę statusu dla wszystkich kont:

tokonda-massstatus

Jednak to nie wszystkie zmiany jakie przygotowaliśmy.

Wersja 0.9u przynosi ze sobą  małego pomocnika w postaci tłumacza. Jak zapewne zauważyliście, po zalogowaniu na pulpicie przybyła dodatkowa ikona tłumacza. Jest to odpowiedź na prośby tych osób, dla których translator rozmów był niewystarczającym narzędziem. Czasami zachodzi konieczność przetłumaczenia czegoś na boku i nie ma sensu wpisywać tego w komunikator, dlatego w nowej wersji pokazał się translator:

translator

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie poprawili kilku błędów zgłaszanych przez Was. Tutaj szczególne podziękowania należą się użytkownikowi latek18, który dogłębnie zweryfikował funkcjonalność Tokondy znajdując w niej nawet drobne literówki, które uszły naszej uwadze.

Mamy nadzieję, iż funkcjonalność wprowadzona w tej wersji przypadnie Wam do gustu.

Oczywiście cały czas oczekujemy na dalsze uwagi i sugestie zapewniając, że wszystkie uważnie czytamy i rozważamy.

2 Responses to “U jak ustaw opis na wszystkich kontach :)”

  1. palik Says:

    ponieważ sam o to prosiłem to składam oficjalne gratulacje z okazji jakże ważnego wydania zawierającego tę funkcję :)

  2. tokonda Says:

    Dziękujemy palik z ten pomysł i za wszystkie inne, które czekają jeszcze na realizację :) Pozdrawiamy serdecznie !

Leave a Reply

Obraz CAPTCHY